چینی بهداشتی مروارید مشهد

برخی محصولات برند چینی بهداشتی مروارید در گالری فیانی مشهد

معرفی برند چینی بهداشتی مروارید

یکی از بهترین برند هایی که در گالری فیانی به همشهریان عزیز در مشهد عرضه می گردد، محصولات چینی بهداشتی مروارید است. این شرکت یکی از پرسابقه ترین تولید کنندگان چینی بهداشتی در کشور عزیزمان است که از سال ۱۳۶۸ در شهر زیبا و صنعتی یزد آغاز بکار نموده است. آنها موفق شده اند توان تولید خود را از سالانه ۳۰۰۰ تن در سال تاسیس به ۱۹۰۰۰ تن در سال جاری برسانند.

سوالات متداول

چینی بهداشتی چیست؟

چینی بهداشتی در واقع همان سرامیک بهداشتی است.این محصول در ساخت دستشویی، کاسه توالت و … استفاده می شود. سرامیک ها در واقع خاک های معدنی غیر فلزی هستند که بوسیله حرارت و کمک ذوب ها محکم می شوند. برای ساخت آنها عموما از فلدسپات ها استفاده می شود.

چینی بهداشتی مروارید چه محصولات و برند هایی را تولید می کند؟

محصولات این شرکت توالت فرنگی های یک تکه و دو تکه به همراه روشویی، والهنگ، توالت زمینی و روکابینتی را شامل می شوند. این محصولات با برند های Morvarid، Morvarid Plus و UniK در بازار عرضه می گردند.

چینی بهداشتی از چه موادی ساخته می شود؟

برای ساخت سرامیک ها و چینی های بهداشتی از خاک رس و فلدسپات استفاده می شود. فلدسپات در سطح زمین بسیار فراوان است. بر اساس اطلاعات مر کز آمار در سال ۱۳۹۷، حدود ۲ میلیون تن فلدسپات از ۸۲ معدن در ایران استخراج شده اند.

سرامیک و چینی بهداشتی چگونه ساخته می شوند؟

در مرحله اول پس از آنالیز بار های ورودی از معدن به کارخانه، خط تولید و میزان افزودنی ها آماده می شود و سپس مواد اولیه در بال میل آسیاب می شود. سپس پودر حاصل شده را پرس و خشک می کنند و قبل از قراردادن در کوره به آن لعاب می زنند تا پس از پخت صاف، زیبا و ضد آب شود.

برای اطلاعات بیشتر از شرایط فروش و بررسی حضوری از محصولات چینی بهداشتی مروارید و سایر برند های مطرح شیرآلات و لوازم بهداشتی ساختمانی در گالری فیانی مشهد منتظر شما هستیم.

بیشتر بخوانید:

داتیس مشهد

گاتریا مشهد

شودر مشهد

کابین روشویی مشهد

شیرآلات توکار مشهد