یکی از مهمترین برند های موجود در گالری فیانی مشهد محصولات گاتریا می باشند. این برند با کیفیت و خوشنام تولیدی شرکت چینی نام می باشد. ساخت کارخانه این شرکت در سال ۱۳۷۹در شهرک صنعتی لاله جین همدان آغاز گردیدو سرانجام تولیدات آن از سال ۱۳۸۱ آغاز شد. با توجه به شرایط ممتاز شرکت چینی نام تولیدات این شرکت علاوه بر فروش گسترده در ایران، در کشور های ترکیه، آلمان، عراق نیز با استقبال مصرف کنندگان مواجه شدند بطوریکه این شرکت در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۹۳ صادر کننده نمونه استان همدان بود.

برند گاتریا در مشهد چه محصولاتی دارد؟

استراکچر، توالت زمینی، توالت فرنگی، روشویی، هود، والهنگ و شیرآلات توسط شرکت چینی نام با برند گاتریا تولید می شود که در گالری فیانی مشهد عرضه می شوند.

والهنگ گاتریا چه تفاوتی با توالت فرنگی دارد؟

والهنگ ها به دیوار متصل هستند و فلش تانک آنها در دیوار تعبیه می شود. این محصولات فضای کمتری نیاز دارند. همچنین نظافت آنها نیز ساده تر انجام می گیرد.

چگونه می توان این محصولات را در مشهد خریداری نمود؟

گالری فیانی محصولات گاتریا را در کنار سایر برند های برتر این حوزه ارائه می کند.

برند گاتریا چه استاندارد هایی دارد؟

در سال های ۱۳۹۳، ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ بعنوان واحد نمونه استاندارد انتخاب شده است. همچنین گواهی های ISO9001 و ISO 10668 نیز کسب نموده است.

مشاهده سرتیفیکیت ها و افتخارات شرکت چینی نام

محصولات برند گاتریا در مشهد

آزمایشگاه مجهز چینی نام، ضامن کیفیت برند گاتریا

یکی از مهمترین دلایل موفقیت گاتریا در جلب نظر مشتریان در سراسر بازار های خاورمیانه و سایر مقاصد صادراتی، کیفیت عالی و یکدست این محصولات است. تضمین این کیفیت در آزمایشگاه پیشرفته این شرکت واقع در محل کارخانه، کیفیت مواد اولیه، بازدهی فرایند های تولید و کیفیت محصول نهایی بوسیله پرسنل حرفه ای و مجرب و تکنولوژی های نوین کنترل می شود.