گالری فیانی برای افزایش کیفیت آبرسانی واحد های مسکونی، اداری ،آموزشی و صنعتی مشهد بهترین برند های شیرآلات توکار ایران و جهان را عرضه می کند.

تفاوت شیرآلات توکار و روکار چیست؟

در شیرآلات توکار بیشتر قسمت های شیر مانند لوله، دایورتر، اتصالات و … درون دیوار و خارج از دید قرار می گیرند.

مزایای شیرآلات توکار؟

زیباتر هستند
امکان پوسیدگی کمتری دارند.
بسیار مناسب فضاهای کوچک هستند.
عمر بیشتری دارند
کمتر زنگ می زنند.
کمتر چکه می کنند.
بهداشتی تر از شیرآلات روکار هستند.

معایب شیرآلات توکار؟

تعمیر سخت
نصب دشوار
نیاز به ایجاد فضا در دیوار

چه برند هایی از شیرآلات توکار در گالری فیانی مشهد عرضه می شود؟

برند های شودر، هانسگروهه، سترا

چه نکته ای در خرید شیرآلات توکار مهم است؟

از آنجا که تعمیر قطعات مشکلتر از شیرآلات روکار خواهد بود کیفیت مغذی بسیار بسیار مهم است. در صورت خراب شدن مغذی احتمال سرایت رطوبت به دیوار و ایجاد هزینه های زیاد وجود دارد. از طرف دیگر اینکه قطعات به درستی متصل شوند و بر هم منطبق باشند نیز اهمیت زیادی دارد.

بهترین محل استفاده و نصب برای شیرآلات توکار کجاست؟

این شیرآلات در همه جا قابل استفاده هستند با اینحال با توجه به اینکه حجم کمی اشغال می کنند در ماکن های کوچکتر مانند حمام و دستشویی بیشتر از آشپزخانه استفاده می شوند.

قیمت شیرآلات توکار چقدر است؟

از نظر قیمت تفاوت زیادی با شیرآلات روکار ندارند و هزینه خرید آنها با توجه به برند و متریال متغیر است.

نصب شیرآلات توکار چگونه است؟

شیرآلات توکار برای نصب نیاز به حضور متخصص به همراه نقشه لوله های ساختمان دارند.

نحوه نصب شیرآلات توکار شودر

برند های شیرآلات توکار و سایر اقلام عرضه شده در گالری فیانی مشهد :

گاتریا: این برند با کیفیت و خوشنام تولیدی شرکت چینی نام می باشد. ساخت کارخانه این شرکت در سال ۱۳۷۹در شهرک صنعتی لاله جین همدان آغاز گردیدو سرانجام تولیدات آن از سال ۱۳۸۱ آغاز شد. با توجه به شرایط ممتاز شرکت چینی نام تولیدات این شرکت علاوه بر فروش گسترده در ایران، در کشور های ترکیه، آلمان، عراق نیز با استقبال مصرف کنندگان مواجه شدند بطوریکه این شرکت در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۹۳ صادر کننده نمونه استان همدان بود.

داتیس: محصولات برند داتیس توسط شرکت الماس بلورین ایرانیان در کارخانه تولیدی صنعتی داتیس تولید می شوند. این کارخانه در شهرک صنعتی ایوانکی واقع در ۵۵ کیلومتری تهران در سال ۱۳۸۷ در زمینی به مساحت ۱۶ هزار متر مربع کار حود را در حوزه تولید اجاق گاز توکار، هود و فر تو کار و سینک آغاز نمود. این شرکت اولین دارنده استاندارد ملی خدمات پس از فروش هود، گاز و فر بشمار می آید.

شودر: شودر در سال ۱۳۷۰ افتتاح شد و بطورتخصصی به طراحی شیرآلات توکار و روکار پرداخت. آنها همچنین به طراحی و تولید شیرآلات در پروژه های بزرگ شکور همچون هتل آسمان کیش، برج های دوقلو کیش، ذوب آهن اصفهان، فرودگاه امام خمینی، ترمینال چهار فرودگاه مهرآباد نیز پرداخته اند.