عرضه انواع روشویی و کابین روشویی مشهد

کابین روشویی جزء ضروری هر سرویس بهداشتی می‌باشد.لوازم ضروری شما را نگه می دارد و به تمیز و مرتب نگه داشتن فضای شما کمک می کند. گالری فیانی مفتخر است تا بعنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان روشویی و کابین روشویی مشهد، محصولات و خدمات خود را به شما همشهریان گرامی عرضه کند.

حدود قیمت کابین روشویی در مشهد چقدر است

با توجه به نوع متریال بکار رفته بازه قیمتی بسیار گسترده است با اینحال می توان با حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان می توان مورد قابل قبولی را خریداری نمود.

آیا می توان برای رنگ کابین روشویی از پتینه استفاده نمود؟

بله. با اینحال توجه داشته باشید که پتینه فقط برای قسمت بیرونی کاسه قابل انجام می باشد و داخل کاسه شامل گارانتی نخواهد بود.

در روشویی های موجود در گالری فیانی از چه سنگ هایی استفاده شده است؟

بیشتر محصولات ما از مرمریت های شرکت پرشین استون هستند. جذب آب پایین مرمریت های معادن این شرکت موجب طول عمر بیشتر محصول شده و از آلودگی محیط جلوگیری می کند.

استفاده از کابین روشویی چه مزیتی دارد؟

در محیط های کوچک با ایجاد فضا می تواند وسایل مورد نیاز شما را نگهدارد و از خیس شدن و آلوده شدن آنها جلوگیری کند.

آدرس فروشگاه های گالری فیانی، بزرگترین عرضه کننده روشویی و کابین روشویی مشهد:

مشهد، ملک آباد، نبش بزرگمهر، جنب پل عابر پیاده فروشگاه اسکندرزاده

مشهد، نبش فلسطین ۱۶، فروشگاه اسکندرزاده

فروش کابین روشوی مشهد - گالری فیانی
فروش کابین روشوی مشهد – گالری فیانی

چند نکته برای زیبا تر کردن محیط اطراف کابین روشویی:

۱- از آینه استفاده نمایید:

یک آینه جالب به عنوان یک نقطه کانونی و یک نقطه مفید برای بررسی مو یا آرایش شما عمل می کند. سبک آینه را با سیار اجزا سرویس خود هماهنگ کنید تا همه چیز را به هم نزدیک کنید. به عنوان مثال، آینه ای با قاب پریشان به جذابیت های قدیمی می افزاید، در حالی که خطوط براق و ساده با تم مدرن هماهنگ می شوند. در گالری فیانی مشهد می‌توانید موارد ست شده آیینه را با کابین روشویی ببینید و از میان تعداد زیاد مدل‌ها با سلیقه زیبای خود انتخاب نمایید.

۲– می توانید بالای کابین قفسه نصب نمایید.

استفاده از قفسه‌ها برای قراردادن گلدان‌های کوچک، شوینده‌ها، خوشبو کننده‌ها، محصولات زیبایی و وسایل تزئینی مانند شمع‌ها جلوه زیبایی به فضا خواهد داد.

۳- در مورد شیرآلات بیشتر فکر کنید.

امروزه شیرآلات در طراح‌های بسیار زیادی تولید می گردد. طرح‌های شیک مدرن یا طرح‌های کلاسیک که هر کدام می‌تواند طراحی فضا را متحول کند. متناسب بودن شیرآلات سایر اجزا سرویس بسیار مهم است. به عنوان مثال انواع شیرالات شودر را مشاهده نمایید.