درباره گالری فیانی

خانه » درباره ما

گالری فیانی

اسکندرزاده

مجموعه اسکندرزاده از سال ۱۳۴۹ در خیابان امام رضا مشهد با طیف گسترده ای از کالاهای ساختمانی شامل لوله و اتصالات، شیرآلات، لوازم بهداشتی، کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی و ... فعالیت خود را آغاز نمود.

photo_۲۰۲۰-۱۱-۲۴
photo_۲۰۲۰-۱۱-۲۴

اما همزمان با رشد و تغییر ماهیت خیابان امام رضا از حالت صنعتی به توریستی، همچنین به وجود آمدن طرح ترافیک و…، جهت رفاه حال مشتریان درسال ۱۳۹۵ اقدام به راه اندازی دفتر و نمایشگاه دائمی محصولات در موقعیت مکانی بسیار مناسب واقع در بلوار ملک آباد بین ملک آباد ۱۹ و ۲۱ نمودیم.

‌بعد ‌از بدست آوردن تجربه ای موفق در این شو روم خصوصی، اقدام به افتتاح دو مجموعه جدید یکی در بلوار ملک اباد (نبش بزرگهرجنب پل عابر پیاده) و نمایشگاه تخصصی برند پما (PMA) در خیابان فلسطین (نبش فلسطین ۱۶) طراحی و راه اندازی نمودیم

در سال ۱۳۹۹ نیز جهت دسترسی هرچه بهتر و رفاه حال مشتریان اقدام به طراحی و راه اندازی شعبه ای در چهارراه ابوطالب (انتها بازار برجیس) نمودیم.

470-min

و در سال ۱۳۹۷ با ثبت نام “فیانی” به عنوان نام تجاری مجموعه با هدف و چشم اندازه عرضه و تامین کالا به صورت نمایندگی و دسته اول با نام فیانی به این مسیر ادامه داد.
در حال حاضر مجموعه فیانی کلکسیونی از بهترین های تولیدات داخلی و خارجی می باشد. کالاهای قابل عرضه در این مجموعه به شرح زیر معرفی می گردد.

با ارتباط گسترده با جامعه سازندگان،معماران،پیمانکاران،مهندسین تاسیسات و مجریان محترم و از طرفی دیگر کارخانه ها مربوطه و وارد کننده محصولات خارجی در این ۵۰ سال سعی کرده ایم شناخت کاملی از نیازهای مشتریان و کیفیت انواع برند ها اعم از داخلی و خارجی کسب نماییم و با استفاده از این تجربه  پکیج کامل از محصولات مرغوب بازار را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهیم.

photo_۲۰۲۰-۱۱-۲۸_۱۱-۱۵-۳۳-min