اسلب سرامیک یکی از مهمترین لوازم ساختمانیست که کاربرد های فراوانی در زندگی امروز ما دارد. منظور از اسلب سرامیک قطعات بزرگ سرامیکی هستند که کف ساختمان، نما، سالن ها و … استفاده می شوند و در کنار ایجاد زیبایی بصری فوق العاده تمیزی و بهداشت را نیز به ارمغان می آورند. ما در گالری فیانی با افتخار بینظیر ترین مجموعه اسلب سرامیک در مشهد را برای شما همشهریان عزیز گرد آورده ایم.

سوالات متداول

منظور از اسلب سرامیک چیست؟

اسلب سرامیک قطعات بزرگی از سرامیک است که برای دیوار ها و کف ساختمان استفاده می شود.

استفاده از اسلب سرامیک چه مزایایی دارد؟

اسلب سرامیک در کنار زیبایی و ایجاد یکدستی چشم نواز از مقاومت بالایی نیز برخوردار است. همچنین قابل بسیار بهداشتی تر از سایر کفپوش ها و دیوار پوش هاست. تنوع بالایی داشته و برای استفاده در تمام نقاط ساختمان در هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است.

آیا اسلب سرامیک خوب است؟

برخی از مسائل تا حدودی به سلیقه شما بستگی دارند با اینحال اسلب سرامیک قطعا یکی از بهترین گزینه هاست. اسلب ها به دلیل اندازه بزرگ قطعات فضا را بسیار یکدست و آرامش بخش می کنند از طرف دیگر با توجه به جنس و کم بودن برش ها امکان نفوذ رطوبت به آنها وجود ندارد. نکته بسیار مهم دیگری که اسلب را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند مقاومت آنها نسبت به مواد شیمیاییست. این ویژگی به همراه مقاومت در مقابل رطوبت باعث می شود عمر طولانی تری داشته باشند و راحت تر تمیز شود که هم اقتصادی تر است و هم بهداشتی تر.

از کجا اسلب سرامیک بگیریم؟

برای خرید اسلب سرامیک ابتدا با طراحان داخلی و متخصصین مشورت نمایید و سپس به دنبال نقش مورد علاقه خود که مناسب محیط مد نظر شماست بگردید. ما در گالری فیانی با افتخار بینظیر ترین مجموعه اسلب سرامیک در مشهد را برای شما همشهریان عزیز گرد آورده ایم. Screenshot 20220424 133350 Instagram 01

اسلب سرامیک را کجا استفاده کنیم؟

همانطور که گفته شد اسلب ها قطعات سرامیکی با سایز بزرگ هستند و می توان از آنها برای دیوار ها یا کف استفاده نمود. مقاومت در مقابل رطوبت و مواد شیمیایی عموما آنها را به انتخابی یگانه برای سرویس های بهداشتی و حمام ها تبدیل نموده است. از طرف دیگر برای نما نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

اسلب سرامیک را چگونه بشوریم و تمیز کنیم؟

اسلب ها بطور کلی در مقابل مواد شیمیایی و رطوبت مقاومت دارند با اینحال با توجه به نوع سنگ روش خاصی برای نگهداری آنها توصیه می شود به همین دلیل حتما در مورد روش های نگهداری و شستشو اطلاعات لازم را از فروشنده بگیرید. اما بطور کلی گردگیری و استفاه از شامپو های مخصوص سنگ و پرهیز از استفاده از اسید بسیار توصیه می شود.

با بزرگترین مجموعه اسلب های سرامیک در گالری فیانی مشهد پذیرای شما هستیم.

 

برای مشاهده اسلب سرامیک مشهد کلیک کنید